Skip links

Rozpoczęcie współpracy Ivendo Solar z Livoltek

Ivendo Solar

Firma IVENDO Solar jest producentem działającym w branży PV od 10 lat. Od samego początku firma stawia na innowacyjne podejście do konstrukcji pod panele fotowoltaiczne. Równie wysoko stawiana jest jakość produktów oraz jakość obsługi klientów.

Wykorzystywane przez naszą firmę rozwiązania z pełnym powodzeniem stosowane są przy dachach płaskich, skośnych o zróżnicowanym poszy­ciu oraz przy instalacjach naziemnych. Nasze projekty uzyskały uznanie w inwestycjach objętych programami krajowymi i unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii.

Celem naszej firmy jest Jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów oraz propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego. Produkty wykorzystywane w instalacjach fotowoltaicznych cechują się unikatowym designem i wyglądem.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży solarnej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalacje fotowoltaiczne o mocy kilku MW.

Nasza firma skupia się na stałym doskonaleniu swoich produktów. Marka IVENDO Solar Jest gwarancją wysokiej jakości wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych, jego stabilnego oraz bezawaryjnego działania.

Livoltek

Livoltek jest jednym z wiodących producentów produktów fotowoltaicznych i usługodawców na całym świecie.

Jako firma członkowska Hexing Group, która została założona w 1992 roku i notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (603556) w 2016 roku, mamy naturalną przewagę w inteligentnych sieciach i nowej branży energetycznej w ponad 90 krajach, z globalnym skracaniem łańcucha dostaw technologia brzegowa i sieć serwisowa.

Firma LIVOLTEK power jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości energii słonecznej dla klientów na całym świecie, obejmujących gospodarstwa domowe, przemysłowe i handlowe, rolnicze i użyteczności publicznej. Nasza kompleksowa oferta obejmuje falowniki fotowoltaiczne, falowniki hybrydowe, falowniki bateryjne, akumulatory, ładowarki EV oraz system monitorowania (internet i aplikacja) do zdalnego zarządzania i diagnozy eksperckiej.

LIVOLTEK koncentruje się na innowacjach w zakresie zielonej energii i jest zaangażowany w zapewnianie ludziom lepszej jakości, wydajniejszego i bardziej ekonomicznego korzystania z energii. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w dziedzinie energii słonecznej, który zapewnia profesjonalne, elastyczne usługi i tworzy zrównoważoną wartość dla klienta.

Falowniki Livoltek GT3

LIVOLTEK GT3-4/5/8/10/12/15/17/20/22/25K-D1 to falownik fotowoltaiczny przeznaczony dla klientów prywatnych i komercyjnych, którzy potrzebują trójfazowego modelu do montażu na dachu.

Zintegrowany system zarządzania cieniowaniem Shade Fix zapewnia, że falownik maksymalizuje produkcję energii nawet wtedy, gdy panele fotowoltaiczne są lekko zacienione.

Urządzenie posiada moduł AFCI, który zapobiega pożarom elektrycznym spowodowanym przez nieprawidłowe łuki łukowe w instalacji elektrycznej, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dzięki niskiemu napięciu rozruchu wynoszącemu 160V oraz długiemu czasowi pracy, jest to idealny wybór dla dużych elektrowni komercyjnych i przemysłowych.

Parametry falowników

Zdalny dostęp z dowolnego urządzenia

Livoltek Portal Administracyjny :

Dlaczego powinieneś wybrać produkty Livoltek ?

✅ Gwarancja 10 lat (w tym 5 lat na bezwarunkową wymianę urządzenia na nowe)

✅ Jest częścią międzynarodowej firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży elektrycznej

✅ Kompletne i kompatybilne rozwiązanie z branży fotowoltaicznej (falowniki jednofazowe, trójfazowe, hybrydowe, of-grid, baterie, ładowarki EV)

✅ Obsługa wszystkich urządzeń z centralnego portalu z serwerem w EU (Web, Android, IOS)

✅ Uniwersalne API – możliwość dostępu do portalu przez zewnętrzne systemy informatyczne

✅ portal, serwis, wsparcie i szkolenia są prowadzone po polsku przez firmę Livoltek Polska

✅ Natychmiastowe wsparcie oraz dostawy z terytorium Polski

✅ Urządzenia są produkowane z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku

✅ Każdy produkt przechodzi szczegółową kontrolę jakości oraz testy sprawnościowe

✅Ogromne możliwości konfiguracji urządzeń (np. ograniczenie mocy oddawanej do sieci)

📢 Super Promocja! Oszczędzaj na Falownikach z Niebywałą Zniżką! 📢

Tylko teraz możesz skorzystać z wyjątkowej oferty na nasze najlepsze falowniki! Zapewniamy Ci nie tylko niezawodność, ale także niesamowite oszczędności! Wszystkie nasze falowniki są objęte promocją, co oznacza, że możesz zaoszczędzić aż 5% przy każdym zakupie minimum 3 falowników!

Otrzymujesz dodatkowe korzyści:

🎁 Fachowa pomoc naszych specjalistów: Nasi doświadczeni technicy służą Ci wsparciem na każdym etapie - od doradztwa po instalację.

🎁 Gwarancja satysfakcji: Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego oferujemy Ci aż 100-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Nie trać czasu! Promocja trwa tylko przez ograniczony czas. Skorzystaj już dziś i ciesz się oszczędnościami

🚀 Pamiętaj - efektywność Twojego biznesu zaczyna się od naszych falowników! 🚀

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać wycenę dla swojej instalacji fotowoltaicznej prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby omówić wszystkie szczegóły.