Menu

O firmie

IVENDO Solar - Producent Konstrukcji Fotowoltaicznych

Jesteśmy producentem systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutorem sprzętu znanych marek. Przez lata projektowaliśmy konstrukcje i doskonaliliśmy technologię wytwarzania wyrobów stalowych i aluminiowych.

 

Nasza opinia o doświadczeniu i kompetencjach uczyniła z nas jednego z liderów polskie branży energetyki odnawialnej. IVENDO Solar  to solidny partner biznesowy z dużym doświadczeniem.

 

Wielkim wyzwaniem naszych czasów jest pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych w celu uzyskania niezależności energetycznej. Oferujemy inteligentne systemy produkcji i zarządzania energią, zapewniające maksymalną efektywność energetyczną i bezpieczeń­stwo.

Dlaczego IVENDO Solar?

Doświadczenie

Firma IVENDO Solar jako producent działający w branży fotowoltaicznej oferuje swoim klientom innowacyjne produkty przystosowane do wszyst­kich systemów montażowych. Nasi odbiorcy cenią sobie nie tylko wysoką jakość komponentów, ale także prostotę samej konstrukcji. Wykorzystywane przez naszą firmę rozwiązania z pełnym powodzeniem stosowane są przy dachach płaskich, skośnych o zróżnicowanym poszy­ciu oraz przy instalacjach naziemnych.

Serwis i realizacja

Nasi specjaliści zajmujący się doradztwem technicznym pomogą Państwu rozwiązać każdą kwestię związaną z artykułami prezentowany­mi przez naszą firmę oraz przy kwestiach instalacji fotowoltaicznych. Każdą inwestycję traktujemy w indywidualny sposób. Dobieramy ją do potrzeb i możliwości inwestora oraz wykonujemy ją w możliwie najkrót­szym i dogodnym terminie.

Uznanie za wykonane inwestycje

Nasze projekty uzyskały uznanie w inwestycjach objętych programami krajowymi i unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Celem naszej firmy jest Jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów oraz propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego. Produkty wykorzystywane w instalacjach fotowoltaicznych cechują się unikatowym designem i wyglądem.

Gwarancja

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży solarnej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalacje fotowoltaiczne o mocy kilku MW Nasza firma skupia się na stałym doskonaleniu swoich produktów Marka IVENDO Solar Jest gwarancją wysokiej jakości wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych, jego stabilnego oraz bezawaryjnego działania

Ivendo Solar Konstrukcje
IMG_20230111_11525999999999999
Ivendo Solar Konstrukcje

Nasze certyfikaty

Nasza firma nieustannie się rozwija, dbając o pozyskiwanie materiałów najwyższej jakości i wytwarzając nasze produkty z najwyższą starannością.

 

Znak TUV Rheinland wskazuje, że nasze fabryki i produkty przeszły wszystkie niezbędne atesty, potwierdzające jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Certyfikacja systemów montażowych obejmuje szczegółowe wymagania techniczne wynikające z przepisów prawa budowlanego.

 

Oznaczenie CE jest naszą gwarancją, że produkt przeszedł wszystkie profesjonalne testy i spełnia podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa dla niego przewidziane. Jest to deklaracja, że ​​GRUPA PG spełnia wszystkie wymagania prawne normy EN 1090-1:2009 + A1:2011 w zakresie realizacji konstrukcji stalowych i aluminiowych.