Skip links

Jesteśmy producentem konstrukcji fotowoltaicznych na dach skośnyna dach płaskinaziemnychCARPORT

Dlaczego IVENDO Solar?

Doświadczenie

Firma IVENDO Solar jako producent działający w branży fotowoltaicznej oferuje swoim klientom innowacyjne produkty przystosowane do wszyst­kich systemów montażowych. Nasi odbiorcy cenią sobie nie tylko wysoką jakość komponentów, ale także prostotę samej konstrukcji. Wykorzystywane przez naszą firmę rozwiązania z pełnym powodzeniem stosowane są przy dachach płaskich, skośnych o zróżnicowanym poszy­ciu oraz przy instalacjach naziemnych.

Serwis i realizacja

Nasi specjaliści zajmujący się doradztwem technicznym pomogą Państwu rozwiązać każdą kwestię związaną z artykułami prezentowany­mi przez naszą firmę oraz przy kwestiach instalacji fotowoltaicznych. Każdą inwestycję traktujemy w indywidualny sposób. Dobieramy ją do potrzeb i możliwości inwestora oraz wykonujemy ją w możliwie najkrót­szym i dogodnym terminie.

Uznanie za wykonane inwestycje

Nasze projekty uzyskały uznanie w inwestycjach objętych programami krajowymi i unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Celem naszej firmy jest Jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów oraz propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego. Produkty wykorzystywane w instalacjach fotowoltaicznych cechują się unikatowym designem i wyglądem.

Gwarancja

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży solarnej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalacje fotowoltaiczne o mocy kilku MW Nasza firma skupia się na stałym doskonaleniu swoich produktów Marka IVENDO Solar Jest gwarancją wysokiej jakości wszystkich komponentów systemów fotowoltaicznych, jego stabilnego oraz bezawaryjnego działania

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty, które potwierdzają niezawodność i najwyższą jakość naszych produktów. W przypadku konstrukcji pod panele fotowoltaiczne najważniejszą normą jest europejska norma EN 1090. Posiadamy uprawnienia do wystawienia deklaracji właściwości użytkowych i oznaczenia wyrobu znakiem CE. Ponadto wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2015 zapewniając produkcję na najwyższym poziomie.

Poznaj nasz zespół

Bartosz Kućmin

Bartosz Kućmin

Mary Clark

Mary Clark

Architect
Mary Clark

Mary Clark

Architect
Mary Clark

Mary Clark

Architect

— Clients

Aleksander
Aleksander
@username
Read More
Skorzystałem z usług firmy poprzez polecenie znajomego. I nie żałuję - dobry kontakt z klientem, konkretne i fachowe informacje. Polecam!
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next